جرثقیل-سقفی-در-ارومیه
جرثقیل سقفی در ارومیه
دسامبر 19, 2017
جرثقیل سقفی بالکان سهند
فروش قطعات جرثقیل در ارومیه
دسامبر 19, 2017
نمایش همه
تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه

تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه

جرثقیل سقفی در ارومیه توسط تولید کنندگان مختلفی در حال ساخت و ارائه به بازار است.بالکان سهند نیز به عنوان یک سازنده جرثقیل سقفی در ارومیه در حال فعالیت بوده و به مردم این شهر ارائه خدمات می کند.خریداری جرثقیل سقفی برای جابه جایی های ساختمانی و کارگاهی از تولیدکنندگان مورد اطمینان و کمک گرفتن از گروه های صعنتی معتبر و افراد مجرب و متخصص در حوزه تعمیر جرثقیل سقفی بسیار سودمند و مفید خواهد بود.

سازنده جرثقیل سقفی در ارومیه

گروه صنعتی بالکان سهند فعالیت رسمی و حرفه ای خود را در زمینه فروش قطعات جرثقیل سقفی در تبریز،ساخت جرثقیل سقفی و تعمیر آن از سال ۱۳۸۹ شروع کرده است.تیم مجرب و با سابقه بالکان سهند امروزه در شهرهای تبریز و ارومیه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. فعالیت های کلی این تیم صنعتی را در موضوعات تعمیر،ساخت و فروش می توان خلاصه کرد.  جرثقیل سقفی مورد نظر بایستی به صورتی ایمن اجسام و محصولات شما را جابه جا کند. تیم صنعتی ما نیز با  انجام پروژه های مختلف  دارای تخصص و تجربه کافی در این امور بوده و می تواند نیاز های مشتریان خود را به خوبی تامین کند.

تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه

هر وسیله ای پس از مدتی دچار برخی مشکلات می شود که باید به موقع تعمیر و بررسی شود. جرثقیل سقفی نیز از جمله       ماشین آلات صنعتی به شمار می رود که  گاهی دچار صدمه و آسیب می شود و برای همین باید مورد دقت بیشتری قرار بگیرد. .  اهمیت نگهداری و سرویس دهی به این ابزار صنعتی باید در بازه زمانی مشخصی به صورت منظم انجام شود. عدم توجه به این مسئله ایمنی کار را کاهش داده و موجب رخ دادن خسارات جبران ناپذیری برای کاربران می شود.  تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه و هر جای دنیا  باید پیش از راه اندازی آن صورت گیرد. به گونه ای که می بایست  تست های لازم را انجام  و بازرسی فنی را اعمال کنید.  در بازرسی فنی صحیح می توان عیب های پنهان و غیر قابل دید از نظر اپراتور جرثقیل را پیدا کرد و آن را تعمیر نمود. کار با جرثقیل سقفی بسیار پرخطر و حساس است ،بنابراین باید توجه ویژه ای به ایمنی اقدامات و کاربران گردد.

جرثقیل سقفی و جرثقیل  انواع مختلفی دارد  که عبارتند از:

۱_جرثقیل سقفی تک پل

۲_جرثقیل سقفی دوپل یا جفت پل

۳_جرثقیل های بازویی( بازویی انتقالی، بازویی دورانی، بازویی ستونی)

۴_جرثقیل های متحرک

۵_جرثقیل های کارگاهی

۶_جرثقیل های آویز

۷_جرثقیل های دروازه ای

نکات ایمنی جهت استفاده از جرثقیل های سقفی

برای این که کارایی و ایمنی کاربران   را افزایش دهید ، بایستی برخی نکات را ضروری شمرده و به آن ها توجه نمایید. ازجمله مهم ترین موارد را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

۱_میزان بار مجاز swlروی بدنه باید حک شده باشد.

۲_با توجه به مقدار swlاز جرثقیل سقفی مورد نظر کار کشیده شود.

۳_تعریف مسیر حرکت را برای جابه جایی اجسام  مشخص شده باشد. این کار توسط سازنده جرثقیل سقفی در ارومیه تعیین می شود و کاربر باید به آم توجه کند. از قرار دادن اشیای اضافی در مسیر حرکت جدا خودداری کنید تا سیستم دچار اختلال نگردد.

۴_به هیچ وجه اجسام موردنظرتان را بر روی افراد و تجهیزات حساس دیگر  جابه جا نکنید.

۵_حتما صدای آلارم هشداردهنده به میزانی کافی باشد که تمامی کارکنان آن را بشنوند.

بالکان سهند سازنده جرثقیل سقفی در ارومیه

تیم ما هدف از تولید جرثقل سقفی  را آسان سازی کارهای حمل  و نقل و جابه جایی برای شما می داند. به طوری که بتوانید  بدون صرف هزینه های اضافی  و اتلاف وقت کارهای خود را انجام دهید.مزایای کلی جرثقیل سقفی را می توان کمتر بودن هزینه نگهداری و تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه ، نیاز کمتر به دانش و مهارت جهت استفاده از آن، مصرف انرژی کمتر  دانست.

اگر به فکر خرید جرثقیل سقفی هستید می توانید با بالکان سهند به عنوان یک کارخانه سازنده جرثقیل سقفی در ارومیه و تبریز تماس حاصل فرموده و پس از مطرح سازی سوالاتتان اقدام به خرید کنید. هم چنین اگر جرثقیل سقفی  فعلی و در حال کارکردتان دچار مشکل شده باشد می توانید  توسط تیم ما اقدام به تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه کنید.

نویسنده: مهری رقمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *