جرثقیل سقفی
cranes سقفی
ژانویه 12, 2017
تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه
تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه
دسامبر 19, 2017
نمایش همه
جرثقیل-سقفی-در-ارومیه

جرثقیل سقفی در ارومیه

جرتقیل سقفی در ارومیه و سایر شهر های دنیا به عنوان یک وسیله کارا جهت جابه جایی و حمل و نقل بارهای مختلف در سالن های صنعتی و انبارها مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل سقفی( overhead crane) به طور کلی دارای دو ریل موازی به صورت افقی است. کارکرد این ریل ها نیز به صورت افقی بوده و در طول سالن جرثقیل به صورت محدود در شش جهت بر روی آن حرکت داده می شود.

انواع و کاربرد جرثقیل سقفی در ارومیه

به طورکلی می توان جرثقیل سقفی را در انواع جرثقیل سقفی های جفت پل، تک پل، آویز و دروازه ای تقسیم بندی کرد.هر کدام از انواع جرثقیل ها با توجه به ساختار خود دارای کاربری متفاوتی نیز هستند.
جرثقیل دروازه ای
این نوع جرثقیل سقفی در ارومیه و سایر شهر های ایران در فضاهای باز و داخل سالن های مختلف زرای جابه جایی مورد استفاده قرار می گیرد. یک جرثقیل دروازه ای توانایی نصب بالابرهای سیم بکسلی تک و دوپل را در دسته های مختلف کاری را دارد.
جرثقیل سقفی جفت پل در ارومیه
از جمله کاربردها و مزایای جفت پل می توان به موارد زیر اشاره کرده و آن ها را شناخت:
هر جرثقیل بهر کاری ساخته شده و به بازار مصرف ارائه گردیده است. جرثقیل سقفی جفت پل نیز برای این کا دهانه برخی سالن ها زیاد و در نتیجه به ظرفیت بیشتری نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین با کمک جرثقیل سقفی جفت پل می توان از ارتفاعات بیشتری استفاده کرد. علاوه بر تمامی موارد گفته شده نیز با پیشنهادات مهندسی و ساخت سازه طبق استاندارد ها و با وجود وزن مرده کم از لحاظ اقتصادی نیز مرغون به صرفه خواهد شد.
مزایای جرثقیل سقفی در ارومیه
با امکان راهروی انتخابی در بدنه جرثقیل شما دسترسی آسان داشته می توانید قطعات ترولی را تعمیر کنید، هم چنین به راحتی لامپ های موجود در سالن ها را تعویض یا تعمیر کنید. فراهم سازی تاسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق رسان نیز فراهم می شود.
جرثقیل سقفی تک پل در ارومیه
این یکی نیز مانند نوع جفت پل برای کاربردهای مخصوص به خود با مزایای متفاوت طراحی و ساخته شده است.
جرثقیل سقفی در ارومیه می تواند از نوع تک پل باشد . این دسته از جرثقیل های سقفی از توانایی فراهم سازی خواسته و نیاز های شما را در بالاترین کیفیت برخوردارند. علاوه بر این با ساختن سازه ها بر اساس استانداردهای لازم و با وزن مرده کاهش یافته هزینه های اضافی نیز کم می شود. تمامی موارد موجب می گردد تا فشار وارده بر ریل های سالن نیز کمتر شود. در نتیجه نیر از هزینه کمتری جهت طراحی ساختمان سوله استفاده می شود و از بعد مهندسی و هندسی نیز طراحی مناسبی انجام می گردد. با حرکات ویژه جرثقیل سقفی تک پل تمامی نقطه نظرات شما فراهم و برآورده می شود.
جرثقیل سقفی آویز در ارومیه
از پر مصرف ترین نوع جرثقیل سقفی ها در بسیاری از سالن ها به شمار می رود. جرثقیل های سقفی آویز به راحتی بر روی سقف سالن قرار داده می شوند. درمواردی که افراد توانایی نصب تیرهای حمال و ستون ها را ندارند می توان با جرثقیل آویز آن ها را جابه جا کرد. برا همین به آسانی می توان از فضای ورودی سالن داخل انبار و حتی نقاط ویژه انبار برای جابه جایی و حمل تولیدات خود استفاده نمود. هم چنین با کمک این نوع جرثقیل ها امکان جابه جایی بالابر از ریلی به ریل دیگر و در نهایت دسترسی به نقاط مورد نظر وجود دارد. به جرثقیل های آویزی که تیر حمال ندارند ، مونو ریل نامیده می شوند. این دسته نیز در دو نوع مستقیم و منحنی طراحی و ساخته می گردند.
شما به عنوان خریدار جرثقیل سقفی در ارومیه باید با توجه به نیاز و خواسته خود اقدام به خرید کنید. همانطور که در مطالب هم اشاره شد جرثقیل سقفی دارای انواع مختلفی بوده و هر یک کاربردها و مزایای به خصوص خود را دارند. هم چنین توجه داشته باشید که ازقطعات مناسب برای جرثقیل انتخابی خود استفاده کنید. فروش قطعات جرثقیل سقفی در ارومیه نیز توسط افراد مختلفی در حال انجام است . با توجه و دقت لازم در انتخاب های خود از محصولاتی با کیفیت و کارا برخوردار شوید.

جهت اطلاعات بیشتر با بالکان سهند تماس حاصل فرمایید.
نویسنده: مهری رقمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *