تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه
تعمیر جرثقیل سقفی در ارومیه
دسامبر 19, 2017
قطعات جرثقیل سقفی در تبریز
جرثقیل سقفی
سپتامبر 11, 2019
نمایش همه
جرثقیل سقفی بالکان سهند

فروش قطعات جرثقیل سقفی در ارومیه

جرثقیل سقفی را می توان  معجزه ای در  صنعت  ساختمان سازی و  کارهای حمل و نقل به شمار آورد. از زمان های قدیم  اجسام مختلف به وسیله نیروی انسانی جابه جا می شدند. حتی در برخی مواقع به علت سنگینی و بزرگی برخی چیزها از حیوانات به عنوان باربر استفاده می شده است.اما هر دوی این  جابه جایی ها به سختی و با  کندی انجام می گرفت. با پیشرفت علم و تکنولوژی صنعت ماشین سازی نیز دچار تحولات شگرفی در زمینه جابه جایی شد.

 جرثقیل سقفی در ارومیه

جرثقیل سقفی از جمله پرکاربرد ترین و شناخته ترین ماشین آلات دنیای صنعت است.امروز جرثقیل سقفی در ارومیه و سایر شهر های دنیا برای جابه جایی  کالاها  و ابزارهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. این کاربرد می تواند در جاهای مختلفی برای کارهای متفاوتی صورت گیرد. برای مثال جرثقیل سقفی در ارومیه می تواند برای کارهای ساختمانی و حمل مصالح ساختمانی،  خالی کردن بارهای کشتی ها ، جابه جایی کالاهای گوناگون به داخل انبار ها استفاده شود.

جرثقیل های سقفی  برای افراد شناخته شده هستند چرا که در کارگاه ها، ساختمان سازی و حتی فیلم ها از این وسیله کارا کمک گرفته می شود.  جرثقیل در ارومیه نیز مانند سایر شهر ها در انواع جرثقیل های متحرک، قطاری، هوایی،  جرثقیل سقفی و… دسته بندی  شود.  علاوه بر این طبقه بندی تمامی  موارد گفته شده خود نیز دارای  انواع مختلفی هستند .   در این مقاله سعی داریم با انواع جرثقیل سقفی در ارومیه آشنا شویم و فروش قطعات جرثقیل سقفی در ارومیه را برای شما شرح دهیم.

انواع جرثقیل سقفی در ارومیه

کاربرد جرثقیل های سقفی در کارگاه ها، انبارها، سالن های صنعتی و… برای جابه جایی بارهای مختلف استفاده می شود.

قطعات  جرثقیل سقفی شامل دو ریل موازی که به صورت افقی در محدوده حرکتی جرثقیل نصب شده ، موتور ( در برگیرنده بلبرینگ، پوسته های جلو و عقب روتویر، سیم پیچ) وینچ ، گیربکس، قلاب، راهبر و کابل و… می شود.

طبقه بندی جرثقیل سقفی از لحاظ ظرفیت حمل بار

۱_جرثقیل سقفی دستی

به شکل زنجیری بوده و دارای ظرفیتی  بالغ بر ۵۰۰ گرم الی ۲ تن است.

۲_جرثقیل سقفی برقی

دارای ظرفیتی از  ۱۰۰ کیلوگرم تا ۱۰۰ تن هستند. دسته اول نوع زنجیری  با ظرفیت ۱۰۰ کیلوگرم تا ۲۰ تن و بکسلی ۵۰۰ کیلوگرم تا ۱۰۰ تن است. به صورت تک قرقره تا ۸ قرقره ساخته می شوند.

۳_جرثقیل سقفی پنوماتیک

این دسته نیز دارای ظرفیتی بین ۲۵۰ کیلوگرم تا ۱۰ تن هستند.

جرثقیل سقفی در ارومیه بر اساس کاربری

۱_جرثقیل جفت پل

برای  فضاهای با دهانه  و ظرفیت های  بیشتر مناسب است. هم چنین جهت استفاده در ارتفاع های بلند جهت کاهش بار مرده نیز موثر است .  هدف از به کارگیری جرثقیل سقفی جفت پل می تواند برای تعمیر و تعویص لامپ های یک ساختمان، تاسیسات گرمایشی، سرمایشی و خطوط برق رسانی باشد.

۲_جرثقیل تک پل

با طراحی فوق العاده این نوع جرثقیل وزن بارهای مرده کاهش یافته و موجب کاهش فشار بر ریل ها می شود.

۳_جرثقیل آویز

بر  روی سقف نصب شده و دیگر نیازی به ستون و تیر حمال برای نگهداری نیست. امکان جابه جایی  بالابر در  ریل و مسیرهای مختلف وجود دارد.  به دو صورت منحنی و مستقیم طراحی می شوند.

۴_جرثقیل دروازه ای

امکان استفاده از این نوع در مکان های باز و بسته وجود دارد. هم چنین توانایی  نصب بالابرهای سیم بکسلی تک پل و جفت پل را نیز دارا هستند.

فروش قطعات جرثقیل سقفی در ارومیه

تیم مجرب ما در زمینه ساخت جرثقیل سقفی در ارومیه ، فروش قطعات جرثقیل سقفی در ارومیه فعالیت دارد.

از جمله قطعات جرثقیل سقفی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱_خط برق شین بسته و شین باز خط برق کابلی بکسلی و کابلی ریلی و جاروبک

۲_ کمربند هادی درام

۳_ میکرو سوئیچ

۴_ ریموت کنترل

۵_ کلید فرمان

۶_ چرخ دنده و ساخت

۷_ بست های ریل

۸ _الکتروموتور و گیربگس راهبر جرثقیل

۹_ شگل درانواع مختلف

۱۰_ سیم بکسل درانواع مختلف

۱۱_ اینورتر

۱۲_ زنجیر در تناژ و سایز های مختلف

۱۳_ قلاب جرثقیل در تناژ مختلف

به خاطر داشته باشید عدم برخورداری از قطعات و لوازم جانبی با کیفیت  کارایی جرثقیل سقفی شما را کاهش می دهد و در نتیجه با مشکلات متعددی روبه رو خواهید شد. هم چنین استفاده از قطعات نامناسب جرثقیل سقفی ایمنی کار را را نیز کم می کند و می تواند خطر ساز باشد.

نویسنده: مهری رقمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *